Los 468

Los 468
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Schätzung: € 750,00

Los 469

Los 469
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 470

Los 470
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 471

Los 471
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Schätzung: € 100,00

Los 472

Los 472
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 473

Los 473
25 Cent 1850. Zeer fraai+.
Schätzung: € 250,00

Los 474

Los 474
25 Cent 1850. Fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 475

Los 475
25 Cent 1850. Fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 476

Los 476
25 Cent 1850. Fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 477

Los 477
25 Cent 1853. Fraai. Zeldzaam.
Schätzung: € 1.250,00

Los 478

Los 478
25 Cent 1887. Zeer fraai+.
Schätzung: € 250,00

Los 479

Los 479
25 Cent 1887. Fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 480

Los 480
25 Cent 1892. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 481

Los 481
25 Cent 1895a. FDC. Mooie rustige zilverkleur.
Schätzung: € 350,00

Los 482

Los 482
25 Cent 1895a. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 483

Los 483
25 Cent 1945P. UNC.
Schätzung: € 200,00