Los 552

Los 552
5 Gulden goud 1827 Brussel. Type a. Zeer fraai+.
Schätzung: € 250,00

Los 553

Los 553
5 Gulden goud 1843. Krasjes, overigens zeer fraai.
Schätzung: € 1.500,00

Los 554

Los 554
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 555

Los 555
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 556

Los 556
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 557

Los 557
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00