Los 558

Los 558
10 Gulden goud 1824 Brussel. Ca. prachtig.
Schätzung: € 350,00

Los 559

Los 559
10 Gulden goud 1824 Brussel. Kras in gezicht, overigens prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 560

Los 560
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai. Zeldzaam, oplage slechts 860 ex.
Schätzung: € 2.500,00

Los 561

Los 561
10 Gulden goud 1875. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 562

Los 562
10 Gulden goud 1875. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 563

Los 563
10 Gulden goud 1876. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 564

Los 564
10 Gulden goud 1877. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 565

Los 565
10 Gulden goud 1877. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 566

Los 566
10 Gulden goud 1879. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 567

Los 567
10 Gulden goud 1879. Montage. Fraai.
Schätzung: € 120,00

Los 568

Los 568
10 Gulden goud 1879/77. UNC.
Schätzung: € 250,00

Los 569

Los 569
10 Gulden goud 1880. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 570

Los 570
10 Gulden goud 1880. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 571

Los 571
10 Gulden goud 1880. Prachtig+.
Schätzung: € 150,00

Los 572

Los 572
10 Gulden goud 1885. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 573

Los 573
10 Gulden goud 1886. FDC.
Schätzung: € 160,00