4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 683

Los 683
Koninkrijk. Lot 10 cent Wilhelmina. 1892, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 1901, 03(2), 04, 05, 06, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Fraai tot prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 684

Los 684
Koninkrijk. Lot 10 cent Willem III. 1862, 63, 69, 71, 73, 74b, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90. Fraai tot FDC. 18 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 685

Los 685
Koninkrijk. Lot 25 cent Wilhelmina. 1892/1945P, inclusief 1895 schuin en 1901 brede hals. Fraai tot prachtig. 34 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 686

Los 686
Koninkrijk. Lot 25 cent Willem III. 1887, 1889, 1890a. Fraai en beter. 3 ex.
Schätzung: € 50,00

Los 687

Los 687
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1844, 45a(2), 45b, 46L, 46Z, 47, 48, 49. Fraai en beter. 9 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 688

Los 688
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1851, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59. Fraai tot prachtig. 8 ex.
Schätzung: € 200,00

Los 689

Los 689
Koninkrijk. Lot 1 ulden 1855, 56, 58, 63, 64, 65 en 1/2 gulden 1863. Fraai en beter. 7 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 690

Los 690
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1860, 61, 63, 64, 65, 66. Fraai tot prachtig. 6 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 691

Los 691
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892(3), 97, 1911, 13, 22, 23, 24. Fraai en beter. 9 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 692

Los 692
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892, 96, 97, 98, 1901, 05, 06, 07, 08, 09 10, 11. Fraai en beter. 12 ex.
Schätzung: € 250,00

Los 693

Los 693
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1842, 43, 44, 45a, 45b, 45 parel. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 694

Los 694
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1846L, 46Z, 47(2), 48, 49. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 695

Los 695
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1849, 50, 51a, 52a. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Schätzung: € 50,00

Los 696

Los 696
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1853, 54, 64b, 69, 70, 71. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 697

Los 697
Koninkrijk. Lot moderne 10, 50 guldens en 5 en 10 euro's zilver.
Schätzung: € 50,00

Los 698

Los 698
Koninkrijk. Lotje Nederland en Ned. Indie, w.o. Utrecht 1/2 duit 1753, 54, 55 en 2x haanjesduit.
Schätzung: € 40,00