18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 443

Los 443
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Mooie kleur. UNC.
Schätzung: € 400,00

Los 444

Los 444
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 445

Los 445
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Zeer fraai+.
Schätzung: € 200,00

Los 446

Los 446
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Prachtig+.
Schätzung: € 350,00

Los 447

Los 447
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Ca. prachtig.
Schätzung: € 300,00

Los 448

Los 448
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1808. Sch.129. Zeer fraai+.
Schätzung: € 600,00

Los 449

Los 449
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1809. Sch.132. Prachtig+.
Schätzung: € 600,00