18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 496

Los 496
1/2 Cent 1822 Brussel. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 497

Los 497
1/2 Cent 1828 Utrecht. Zeer fraai+.
Schätzung: € 200,00

Los 498

Los 498
1/2 Cent 1829 Utrecht. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 499

Los 499
1/2 Cent 1831. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 500

Los 500
1/2 Cent 1832. Mooie originele muntkleur. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 501

Los 501
1/2 Cent 1846. Mooie originele muntkleur. FDC.
Schätzung: € 125,00

Los 502

Los 502
1/2 Cent 1854. UNC.
Schätzung: € 60,00

Los 503

Los 503
1/2 Cent 1855. Fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 504

Los 504
1/2 Cent 1857. UNC.
Schätzung: € 60,00

Los 505

Los 505
1/2 Cent 1859. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 506

Los 506
1/2 Cent 1861. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 507

Los 507
1/2 Cent 1867. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 508

Los 508
1/2 Cent 1873. Mooie originele muntkleur. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 509

Los 509
1/2 Cent 1878. Mooie originele muntkleur. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 510

Los 510
1/2 Cent 1886. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 511

Los 511
1/2 Cent 1891. Mooie originele muntkleur. FDC.
Schätzung: € 40,00