Los 271

Los 271
Kwart gulden 1756. Cnm 2.17.159; V.14.5; Holland 2 stuiver 1719. Ca. zeer fraai. 2 ex.
Schätzung: € 25,00

Los 272

Los 272
Duit zilver 1761. Cnm 2.17.195. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 273

Los 273
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.20.6; D.1161. Gebruikelijke iets zwakke slag. Mooie kleur. Prachtig.
Schätzung: € 600,00

Los 274

Los 274
Duit 1682. Cnm. 2.20.24: V.183.3. Zeer fraai-.
Schätzung: € 25,00

Los 275

Los 275
Dubbele jager of flabbe van 4 stuiver 1593. Cnm. 2.21.10. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 276

Los 276
Gouden rijder 1750/49. Cnm. 2.28.47; D.782. Miniem randtikje. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 277

Los 277
Prinsendaalder 1584. Cnm 2.28.70. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 278

Los 278
Scheepjesschelling goud 1781. Cnm. 2.28.116. Helaas veel krassen op voorzijde, mooie kleur.
Schätzung: € 200,00

Los 279

Los 279
Wapenstuiver goud 1724. Cnm 2.28.122; D.819. Prachtig/prachtig+.
Schätzung: € 200,00

Los 280

Los 280
Duit zilver 1702. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 281

Los 281
Duit zilver 1749. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 282

Los 282
Florijn van 28 stuiver 1618. Cnm 2.30.58; D.1113. Zeer fraai+.
Schätzung: € 50,00

Los 283

Los 283
Gouden rijder 1760. Cnm. 2.38.41; D.1060. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 750,00

Los 284

Los 284
Nederlandse rijksdaalder 1620. Cnm 2.38.68; D.948. Zeer fraai/zeer fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 285

Los 285
1 Gulden 1738. Cnm 2.38.92; D.1184. Prachtig+.
Schätzung: € 50,00

Los 286

Los 286
Dorestad. Lodewijk de Vrome 814-840. Denier. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00