Los 287

Los 287
Uniedaalder 1579. Cnm. 2.43.30; D.137. Ca. prachtig. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit!
Schätzung: € 1.500,00

Los 288

Los 288
Uniedaalder 1579. Cnm. 2.43.30; D.137. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 750,00

Los 288a

Los 288a
Dukaat goud 1587. Cnm. 2.43.42; D.963. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 289

Los 289
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.43.101; D.1031. Prachtig. Mooie patina.
Schätzung: € 200,00

Los 290

Los 290
3 Gulden 1714. Cnm 2.43.116; D.1150. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 291

Los 291
3 Gulden 1794. Cnm 2.43.117; D.1150. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 292

Los 292
Kwart gulden 1758. Cnm 2.43.126; V.111.6. FDC-.
Schätzung: € 50,00

Los 293

Los 293
Duit zilver 1739. Cnm 2.44.21. Prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 294

Los 294
Duit zilver 1769. Cnm 2.44.21. Fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 295

Los 295
Gouden rijder 1761 mmt. haan. Cnm. 2.46.3; D.843. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 296

Los 296
Leeuwendaalder 1617. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 297

Los 297
Leeuwendaalder 1651. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 298

Los 298
Prinsendaalder 1593. Cnm 2.46.28. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 299

Los 299
Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28. Zeer fraai-.
Schätzung: € 125,00

Los 300

Los 300
Zilveren rijder 1666. Cnm 2.46.38. Fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 301

Los 301
Zilveren rijder 1673. Cnm 2.46.38; D.1019. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00