Los 302

Los 302
Scheepjesschelling 1754. Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 303

Kein Bild verfügbar
Vervallen
Schätzung: Gebot

Los 304

Los 304
Halve leeuwendaalder 1632 over ouder jaar. Cnm 2.49.42. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 305

Kein Bild verfügbar
Vervallen
Schätzung: Gebot

Los 306

Los 306
Prinsendaalder 1591. Cnm 2.49.43. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 307

Los 307
Zilveren dukaat 1737. Cnm 2.49.50; D.976. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 308

Los 308
Zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.50; D.976. Ca. prachtig.
Schätzung: € 80,00

Los 309

Los 309
Halve zilveren dukaat 1762. Cnm 2.49.53. Zeer fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 310

Los 310
Halve zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.53. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 311

Los 311
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.49.58; D.1028. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 312

Los 312
1 Gulden 1763. Cnm 2.49.72. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 313

Los 313
Tienstuiverpenning 1613. Cnm 2.49.74. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 314

Los 314
Scheepjesschelling 1792. Cnm. 2.49.93. Prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 315

Los 315
Dubbele wapenstuiver 1708. 2.49.95. Prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 315a

Los 315a
Halve leeuwendaalder 1650. Cnm 2.52.59. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 316

Los 316
Friesland. Lot stuivers (1), duiten (6) en oorden (9). 14 ex.
Schätzung: € 50,00