4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 49

Los 49
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1a;PL21a1. UNC.
Schätzung: € 250,00

Los 50

Los 50
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1b. UNC.
Schätzung: € 200,00

Los 51

Los 51
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1c;PL21b. UNC.
Schätzung: € 200,00

Los 52

Los 52
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1d;PL21c. UNC.
Schätzung: € 500,00

Los 53

Los 53
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Proefdruk. PL21.p1. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 54

Los 54
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22d1. R. Replacement. Zeer fraai.
Schätzung: € 20,00

Los 55

Los 55
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22a. UNC.
Schätzung: € 15,00

Los 56

Los 56
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22d1. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 57

Los 57
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1b; PL22c2. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 58

Los 58
Nederland. 5 Gulden 1973. Vondel II. Alm.24-1; PL23c1. Serie 2789. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 59

Los 59
Nederland. 5 Gulden 1973. Vondel II. Alm.24-1; PL23c2. Serie 2846. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 60

Los 60
Nederland. 10 Gulden 1894 muntbiljet. Proefdruk. PL29.p2. UNC.
Schätzung: € 1.000,00

Los 61

Los 61
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.a. Serie AL. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 62

Los 62
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.b. Serie BX. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 63

Los 63
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-1b;PL35a2.b1. Serie CP. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 64

Los 64
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-2a;PL35a2.c1. Serie HB. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00