18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 49

Los 49
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-2. Prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 50

Los 50
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 4 ex. 2 x 2 opvolgende nummers.
Schätzung: € 20,00

Los 51

Los 51
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 5 ex. 2 en 3 opvolgende nummers.
Schätzung: € 25,00

Los 52

Los 52
5 Gulden 1966(3) en 1973(5). Meest unc.
Schätzung: € 30,00

Los 53

Los 53
10 Gulden 1921 bankbiljet. Almanak 38-1b. Ca. prachtig. Hoge kwaliteit voor dit type. Schaars!
Schätzung: € 500,00

Los 54

Los 54
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Ca. prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 55

Los 55
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer KX102345. Zeer fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 56

Los 56
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer LLB015927. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 57

Los 57
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Zeer fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 58

Los 58
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 59

Los 59
Schätzung: € 100,00

Los 60

Los 60
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Serienummer VS101249. Zeer fraai+.
Schätzung: € 50,00

Los 61

Los 61
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 62

Los 62
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 63

Los 63
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. UNC-.
Schätzung: € 150,00

Los 64

Los 64
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Prachtig/UNC. 2 ex.
Schätzung: € 150,00