Los 457

Los 457
10 Cent 1912b. FDC.
Schätzung: € 50,00

Los 458

Los 458
10 Cent 1913. FDC. Mooie patina.
Schätzung: € 60,00

Los 459

Los 459
10 Cent 1914. FDC. Mooie patina.
Schätzung: € 35,00

Los 460

Los 460
10 Cent 1915. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 461

Los 461
10 Cent 1916. FDC. Mooie patina.
Schätzung: € 100,00

Los 462

Los 462
10 Cent 1928. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 463

Los 463
10 Cent 1943Pe. FDC.
Schätzung: € 25,00

Los 464

Los 464
10 Cent 1944Se. FDC.
Schätzung: € 25,00

Los 465

Los 465
10 Cent 1941 zink. Driekruinenboom. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 466

Los 466
10 Cent 1945P. FDC.
Schätzung: € 750,00

Los 467

Los 467
10 Cent Juliana. Misslag, 25% off centrisch.
Schätzung: € 20,00

Los 468

Los 468
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Schätzung: € 750,00

Los 469

Los 469
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 470

Los 470
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 471

Los 471
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Schätzung: € 100,00

Los 472

Los 472
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00