18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 65

Los 65
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Zeer fraai/prachtig. 3 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 66

Los 66
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. UNC-.
Schätzung: € 500,00

Los 67

Los 67
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 2 ex.
Schätzung: € 250,00

Los 68

Los 68
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 3 ex.
Schätzung: € 350,00

Los 69

Los 69
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Serienummer 1AB102291. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 70

Los 70
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Buiten omloop gesteld. UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 71

Los 71
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-1. Prachtig/UNC. 3 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 72

Los 72
Schätzung: € 100,00

Los 73

Los 73
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC.
Schätzung: € 30,00

Los 74

Los 74
Schätzung: € 30,00

Los 75

Los 75
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Schätzung: € 100,00

Los 76

Los 76
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 6 ex. opvolgende nummers.
Schätzung: € 150,00

Los 77

Los 77
10 Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak 43-1. Serie 5BT071678. UNC.
Schätzung: € 30,00

Los 78

Los 78
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. UNC.
Schätzung: € 125,00

Los 79

Los 79
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. Prachtig/UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 80

Los 80
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Almanak 45-1a. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00