Mehr...Schätzung: € 75,00
Overijssel. Dukaton of zilveren rijder 1666 over 1665. Onbekende jaartalwijziging. D.1034; Cnm 2.38.76. Ca. fraai.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Overijssel. 3 Gulden 1682. D.1135; Cnm 2.38.86. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Overijssel. Gulden 1701, 1703, 1705, 1706. D.1184; Cnm 2.38.90. Zeer fraai. 4 ex.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Overijssel. Gulden 1707. D.1184; Cnm 2.38.90. Gebruikelijk zwakke slag. Stempelglans. Prachtig/FDC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Overijssel. Gulden 1718, 1720, 1721. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 3 ex.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Overijssel. Gulden 1719. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig+.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1722 en 1725/24. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 2 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1723. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1733. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1734. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1735. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1736. D.1184; Cnm 2.38.92. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Overijssel. Gulden 1737. D.1184; Cnm 2.38.92. Fantastische stempelglans. FDC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Overijssel. Gulden 1738. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Overijssel. Gulden 1764. Mmt. 3 bollen. D.1184; Cnm 2.38.93. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00