Gouden dukaat 1818 Utrecht. Licht gebogen, overigens prachtig.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Gouden dukaat 1819 Utrecht. Ca. prachtig.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Gouden dukaat 1849. Ruim prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Gouden dukaat 1921. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1927. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1928. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1960. FDC.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Gouden dukaat 1960. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Gouden dukaat 1972. FDC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1975. Prooflike.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1985. Proof.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1986. Proof.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1986. Proof.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 1991. Proof.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Gouden dukaat 2009. Proof.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Gouden dukaat 1972, 74, 75, 78. Prooflike/FDC. 4 ex.
Mehr...Schätzung: € 300,00