2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Mehr...Schätzung: € 25,00
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Mehr...Schätzung: € 50,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1a. Serienummer 1ZZ080172. UNC.
Mehr...Schätzung: € 20,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1b. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
Mehr...Schätzung: € 150,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-2. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 100,00
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 4 ex. 2 x 2 opvolgende nummers.
Mehr...Schätzung: € 20,00
5 Gulden 1973 bankbiljet. Almanak 24-1. 5 ex. 2 en 3 opvolgende nummers.
Mehr...Schätzung: € 25,00
5 Gulden 1966(3) en 1973(5). Meest unc.
Mehr...Schätzung: € 30,00
10 Gulden 1921 bankbiljet. Almanak 38-1b. Ca. prachtig. Hoge kwaliteit voor dit type. Schaars!
Mehr...Schätzung: € 500,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Ca. prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer KX102345. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 75,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Serienummer LLB015927. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 75,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Mehr...Schätzung: € 100,00
10 Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-3a. Serienummer VS101249. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 50,00