Utrecht. Dukaton of zilveren rijder 1747. Bloemrand. D.1031; Cnm 2.43.101. Prachtig. Ex. Schulman 03-1980.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Utrecht. Dukaton of zilveren rijder 1791. D.1031; Cnm 2.43.101. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Utrecht. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1761. D.1055; Cnm 2.43.106. Mooie melkwitte kleur met mooie stempelglans. FDC.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Utrecht. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1764. D.1055; Cnm 2.43.106. Mooie patina. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Utrecht. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1790. D.1055; Cnm 2.43.106. Mooie patina. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Utrecht. Daalder van 30 stuiver 1692. D.1086; Cnm 2.43.109. Fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Utrecht. Halve provinciale statengulden of 10 stuiver 1682. D.1201; Cnm 2.43.114. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Utrecht. Driegulden 1763. D.1150; Cnm 2.43.117. Fantastiche kleur, lichte patina en prooflike uiterlijk. UNC.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Utrecht. Driegulden 1786. D.1150; Cnm 2.43.117. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Utrecht. Driegulden 1793. D.1150; Cnm 2.43.117. Mooie frisse kleur. FDC.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Utrecht. Driegulden 1793. D.1150; Cnm 2.43.117. FDC-.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Utrecht. Driegulden 1794. D.1150; Cnm 2.43.117. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Utrecht. Gulden 1704. D.1182; Cnm 2.43.118. Zeer fraai-.
Mehr...Schätzung: € 30,00
Utrecht. Gulden 1712, 1713, 1714, 1715, 1716. D.1182; Cnm 2.43.119. Zeer fraai. 5 ex.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Utrecht. Gulden 1717, 1727, 1736. D.1182; Cnm 2.43.120. Zeer fraai. 3 ex.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Utrecht. Gulden 1735. D.1182; Cnm 2.43.120. Prachtig-.
Mehr...Schätzung: € 50,00