18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 385

Los 385
West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 386

Los 386
West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Schätzung: € 60,00

Los 387

Los 387
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. NGC MS 65+.
Schätzung: € 400,00

Los 388

Los 388
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Schätzung: € 60,00

Los 389

Los 389
West-Friesland. Scheepjesschelling 1757 over 1756. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 390

Los 390
West-Friesland. Scheepjesschelling 1760. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 391

Los 391
West-Friesland. Lot 2 stuivers 1712/1794. 20 Verschillende.
Schätzung: € 50,00