Bataafse Republiek. Utrecht. X Stuiver 1795. Sch.102. NGC MS 63. Fantastische kleur.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Bataafse Republiek. Holland. 1 Gulden 1795. Sch.91. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Bataafse Republiek. Holland. 1 Gulden 1800. Sch.93. Iets zwak geslagen. Nog enige stempelglans. Ca. prachtig.
Mehr...Schätzung: € 400,00
Bataafse Republiek. Zeeland. Zilveren dukaat 1795. Sch.61. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1796. Sch.65. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1799. Sch.68. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch.71. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Mehr...Schätzung: € 100,00
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1803. Sch.72. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Mehr...Schätzung: € 125,00
Bataafse Republiek. Holland. 3 Gulden 1795. Sch.79. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Bataafse Republiek. Holland. Zilveren dukaat 1800. Sch.55. Enkele ouderdomsvlekjes. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Bataafse Republiek. Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Bataafse Republiek. Holland. Gouden dukaat 1800. Sch.24. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 350,00