Neu registrieren Live Zuschauen

Los 1

Los 1
Ca. 1700. Republiek 1581 - 1795. Stad Gouda. Zilveren vroedschapspenning z.j. Minard 178; Van Loon I, pag.151-152. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 2

Los 2
1890. Penning goud ‘Inhuldiging Koningin Wilhelmina' door G. Haas. 50 Gram.
Schätzung: € 750,00

Los 3

Los 3
1890. 150-jarig bestaan Processie Utrecht Kevelaer. Zilver.
Schätzung: € 50,00

Los 4

Los 4
Ministerie van oorlog. Serie plasticgeld: 1, 5, 10, 25, 100 en 500 cent.
Schätzung: € 50,00

Los 5

Los 5
Gouden Willem 1848. Naslag. 6,729 gr.
Schätzung: € 150,00

Los 6

Los 6
Holland. Halve gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 5 gr.
Schätzung: € 100,00

Los 7

Los 7
Holland. Halve gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 5 gr. 3 ex.
Schätzung: € 300,00

Los 8

Los 8
Schätzung: € 300,00

Los 9

Los 9
Holland. Gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 10 gr.
Schätzung: € 200,00

Los 10

Los 10
Schätzung: € 200,00

Los 11

Los 11
Schätzung: € 200,00

Los 12

Los 12
5 Gulden goud 1980. Door Grenswisselkantoor. 3 gram, 0583/1000.
Schätzung: € 50,00

Los 13

Los 13
Schätzung: € 50,00

Los 14

Los 14
Schätzung: € 50,00

Los 14a

Los 14a
Schätzung: € 50,00

Los 15

Los 15
10 Gulden goud 1979. Door Grenswisselkantoor. 6 gram, 0583/1000.
Schätzung: € 100,00