Los 256

Los 256
Karel V. Daalder 1555. D.673. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 257

Los 257
Arenddaalder 1586. Cnm 2.13.6; D. 680. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 257a

Los 257a
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Schätzung: € 150,00

Los 258

Los 258
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 259

Los 259
Schätzung: € 50,00

Los 260

Los 260
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 261

Los 261
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 262

Los 262
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 263

Los 263
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 264

Los 264
Stuiver 1676. Cnm 2.15.17. Zeer fraai+.
Schätzung: € 60,00

Los 265

Los 265
Friese rijder goud 1598. Cnm. 2.16.4; D.1008. Aantrekkelijke zeer fraai+.
Schätzung: € 750,00

Los 266

Los 266
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 267

Los 267
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 268

Los 268
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 269

Los 269
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
Schätzung: € 750,00

Los 270

Los 270
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00