23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja
Alle|Mit Bildern

Los 86

Los 86
Bataafse Republiek Utrecht. Dukaat goud 1805. Sch.41. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 87

Los 87
Bataafse Republiek Utrecht. Zilveren dukaat 1803. Sch.72. Fraai/zeer fraai.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 88

Los 88
Bataafse Republiek Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 89

Los 89
Bataafse Republiek Utrecht. X Stuiver 1795. Sch. 102. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 90

Los 90
Bataafse Republiek Utrecht. 2 Stuiver 1799. Sch.105. Prachtig.
Einstiegspreis: € 80,00

Los 91

Los 91
Bataafse Republiek Zeeland. Duit 1797/1796. Sch.109a. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 20,00