Bataafse Republiek Utrecht. Dukaat goud 1805. Sch.41. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 250,00
Bataafse Republiek Utrecht. Zilveren dukaat 1803. Sch.72. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 50,00
Bataafse Republiek Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
Bataafse Republiek Utrecht. X Stuiver 1795. Sch. 102. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 60,00
Bataafse Republiek Utrecht. 2 Stuiver 1799. Sch.105. Prachtig.
Mehr...Einstiegspreis: € 80,00