23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja
Alle|Mit Bildern

Los 92

Los 92
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Dubbele dukaat goud 1808. Sch.117. Zeer fraai/prachtig. Oplage 6220 ex. Zeldzaam.
Einstiegspreis: € 3.000,00

Los 93

Los 93
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1806a. Sch.118a. Mooie kleur. FDC-.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 94

Los 94
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.130. Prachtig/FDC. Sublieme kleur.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 95

Los 95
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Prachtig+.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 96

Los 96
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1810. Sch.133. Prachtig/FDC.
Einstiegspreis: € 1.000,00