23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 115

Los 115
1/2 Cent 1854. FDC. Originele muntkleur. Subliem stukje!
Einstiegspreis: € 100,00

Los 116

Los 116
1/2 Cent 1857. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 117

Los 117
1/2 Cent 1862. FDC.
Einstiegspreis: € 80,00

Los 118

Los 118
1/2 Cent 1867. FDC. Originele muntkleur.
Einstiegspreis: € 80,00

Los 119

Los 119
1/2 Cent 1876. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 120

Los 120
1/2 Cent 1877. UNC.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 121

Los 121
1/2 Cent 1886. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 80,00

Los 122

Los 122
1/2 Cent 1891. FDC. Sublieme originele kleur.
Einstiegspreis: € 40,00

Los 123

Los 123
1/2 Cent 1894. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 124

Los 124
1/2 Cent 1901. FDC. Sublieme originele kleur.
Einstiegspreis: € 40,00

Los 125

Los 125
1 Cent 1821 Utrecht. Keerzijde stempel ca. 25% gedraaid t.o.v. voorzijde. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 126

Los 126
1 Cent 1822 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 127

Los 127
1 Cent 1823 Utrecht. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 128

Los 128
1 Cent 1823 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 129

Los 129
1 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 130

Los 130
1 Cent 1826 Brussel. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00