23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 163

Los 163
10 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Einstiegspreis: € 30,00

Los 164

Los 164
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Schaars.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 165

Los 165
25 Cent 1824 Brussel. UNC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 166

Los 166
25 Cent 1826 Utrecht. UNC.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 167

Los 167
25 Cent 1830 Utrecht. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 168

Los 168
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 169

Los 169
25 Cent 1850. Ca. prachtig.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 170

Los 170
25 Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 160,00

Los 171

Los 171
25 Cent 1914. FDC
Einstiegspreis: € 50,00

Los 172

Los 172
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Bijna prachtig.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 173

Los 173
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 174

Los 174
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 175

Los 175
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 176

Los 176
1/2 Gulden 1830/29 Brussel. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 177

Los 177
1/2 Gulden 1859/. Over ouder jaartal. Prachtig.
Einstiegspreis: € 75,00

Los 178

Los 178
1/2 Gulden 1863. UNC. Mooie patina
Einstiegspreis: € 100,00