1/2 Gulden 1863. Prachtig+.
Mehr...Einstiegspreis: € 50,00
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Mehr...Einstiegspreis: € 80,00
1/2 Gulden 1904. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen, proof/prooflike. Heerlijk stuk!
Mehr...Einstiegspreis: € 500,00
1/2 Gulden 1905. FDC. Sublieme kleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
1/2 Gulden 1906. FDC. Mooie kleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 250,00
1/2 Gulden 1908. FDC. Mooie kleur.
1/2 Gulden 1909. FDC. Mooie kleur.
1/2 Gulden 1910. UNC.
1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Mehr...Einstiegspreis: € 6.000,00
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
1 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig.
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig-.
Mehr...Einstiegspreis: € 200,00
1 Gulden 1821 Utrecht. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai.