23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 226

Los 226
1 Gulden 1906. Prachtig. Mooi stuk met nog enige stempelglans.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 227

Los 227
1 Gulden 1906. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 228

Los 228
1 Gulden 1928. Ontwerp Huib Luns. Sch.829bis. 28 mm.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 229

Los 229
1 Gulden 1935. Zilveren Hendrik. 750 Jaar ‘s Hertogenbosch. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 40,00

Los 230

Los 230
1 Gulden 1944Pa. FDC.Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 231

Los 231
1 Gulden 1944Pb. Met doorlopende letters. Vrijwel FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 232

Los 232
1 Gulden 1945 Pe. Mooie lichte patina. Prachtig/FDC.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 233

Los 233
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 234

Los 234
1 Gulden 1955. Prooflike.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 235

Los 235
1 Gulden zilver 2001. Loeki door Tim van Melis. Zeldzaam, oplage slechts 360 ex. Proof in cassette.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 236

Los 236
1 en 2 1/2 Gulden zilver 1980. Zeldzame set uitgegeven voor de Inhuldiging van Beatrix. In witte cassette ‘s Rijksmunt. Oplage slechts 157 ex.
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 237

Los 237
Rijksdaalder of zilveren dukaat 1816. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 238

Los 238
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 239

Los 239
2 1/2 Gulden 1841. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 240

Los 240
2 1/2 Gulden 1844. Fraai/zeer fraai.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 241

Los 241
2 1/2 Gulden 1845. Lelie met parel op de band. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 100,00