23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja
Alle|Mit Bildern

Los 172

Los 172
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Bijna prachtig.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 173

Los 173
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 174

Los 174
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 175

Los 175
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 176

Los 176
1/2 Gulden 1830/29 Brussel. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 177

Los 177
1/2 Gulden 1859/. Over ouder jaartal. Prachtig.
Einstiegspreis: € 75,00

Los 178

Los 178
1/2 Gulden 1863. UNC. Mooie patina
Einstiegspreis: € 100,00

Los 179

Los 179
1/2 Gulden 1863. Prachtig+.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 180

Los 180
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
Einstiegspreis: € 50,00

Los 181

Los 181
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Einstiegspreis: € 80,00

Los 182

Los 182
1/2 Gulden 1904. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen, proof/prooflike. Heerlijk stuk!
Einstiegspreis: € 500,00

Los 183

Los 183
1/2 Gulden 1905. FDC. Sublieme kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 184

Los 184
1/2 Gulden 1906. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 185

Los 185
1/2 Gulden 1908. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 186

Los 186
1/2 Gulden 1909. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 187

Los 187
1/2 Gulden 1910. UNC.
Einstiegspreis: € 80,00