1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Mehr...Einstiegspreis: € 6.000,00
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 250,00
1 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig.
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig-.
Mehr...Einstiegspreis: € 200,00
1 Gulden 1821 Utrecht. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai.
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig-.
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
1 Gulden 1828 Utrecht. Ruim prachtig. Mooie patina.
Mehr...Einstiegspreis: € 1.250,00
1 Gulden 1829 Brussel. Prachtig-.
Mehr...Einstiegspreis: € 400,00
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai+.
1 Gulden 1831 over 1821. Prachtig. Schaarse jaartalwijziging.
Mehr...Einstiegspreis: € 600,00
1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Prachtig.
1 Gulden 1832. Prachtig.