23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 187a

Los 187a
1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Einstiegspreis: € 6.000,00

Los 188

Los 188
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 189

Los 189
Einstiegspreis: € 250,00

Los 190

Los 190
1 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 191

Los 191
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 192

Los 192
1 Gulden 1821 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 193

Los 193
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 194

Los 194
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 195

Los 195
Einstiegspreis: € 200,00

Los 196

Los 196
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 197

Los 197
1 Gulden 1828 Utrecht. Ruim prachtig. Mooie patina.
Einstiegspreis: € 1.250,00

Los 198

Los 198
1 Gulden 1829 Brussel. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 199

Los 199
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 200

Los 200
1 Gulden 1831 over 1821. Prachtig. Schaarse jaartalwijziging.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 201

Los 201
1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 202

Los 202
1 Gulden 1832. Prachtig.
Einstiegspreis: € 200,00

Kategorie