23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 203

Los 203
1 Gulden 1837. Prachtig+. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 204

Los 204
1 Gulden 1837. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 205

Los 205
1 Gulden 1840. UNC. Heerlijk stuk met mooie stempelglans en melkwitte kleur. Prooflike uiterlijk.
Einstiegspreis: € 800,00

Los 206

Los 206
1 Gulden 1840. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 207

Los 207
1 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 208

Los 208
1 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 209

Los 209
1 Gulden 1844. Prachtig.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 210

Los 210
1 Gulden 1845a. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 211

Los 211
1 Gulden 1845a. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 212

Los 212
1 Gulden 1846 zwaard. UNC-. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 213

Los 213
1 Gulden 1847. UNC-.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 214

Los 214
1 Gulden 1848. UNC.
Einstiegspreis: € 125,00

Los 215

Los 215
1 Gulden 1849. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 216

Los 216
1 Gulden 1855. UNC.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 217

Los 217
1 Gulden 1856. Prachtig.
Einstiegspreis: € 75,00

Los 218

Los 218
1 Gulden 1856. UNC.
Einstiegspreis: € 100,00

Kategorie