Rijksdaalder of zilveren dukaat 1816. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 400,00
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
2 1/2 Gulden 1841. Zeer fraai.
2 1/2 Gulden 1844. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
2 1/2 Gulden 1845. Lelie met parel op de band. Zeer fraai.
2 1/2 Gulden 1845. Lelie met parel op de band. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 80,00
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 300,00
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie rustige zilverkleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 250,00
2 1/2 Gulden 1848. Prachtig.
Mehr...Einstiegspreis: € 75,00
2 1/2 Gulden 1849. Willem III. Zeer fraai.
2 1/2 Gulden 1850. Met punt. Prachtig-.
Mehr...Einstiegspreis: € 60,00
2 1/2 Gulden 1850. Zonder punt. Niet vermeld in NVMH-Muntalmanak. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Einstiegspreis: € 50,00
2 1/2 Gulden 1852b. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Einstiegspreis: € 120,00
2 1/2 Gulden 1853. Fraai/zeer fraai.
2 1/2 Gulden 1853 over 1852. Fraai/zeer fraai.
2 1/2 Gulden 1854 over 1852. Zeer fraai.