23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 253

Los 253
2 1/2 Gulden 1857. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 254

Los 254
2 1/2 Gulden 1861a. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 255

Los 255
2 1/2 Gulden 1861a. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 125,00

Los 256

Los 256
2 1/2 Gulden 1863. NGC XF details. Zeer fraai+. Zeldzaam jaar.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 257

Los 257
2 1/2 Gulden 1863. NGC VF details. Zeer fraai. Zeldzaam jaar.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 258

Los 258
2 1/2 Gulden 1867. FDC. Mooi scherp geslagen stuk met stempelglans!
Einstiegspreis: € 200,00

Los 259

Los 259
2 1/2 Gulden 1869. FDC.
Einstiegspreis: € 120,00

Los 260

Los 260
2 1/2 Gulden 1873. FDC.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 261

Los 261
Rijksdaalder 1892. Proefslag in zilver door Begeer. Sch.794a.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 262

Los 262
2 1/2 Gulden 1898a. Met punt. Ca. prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 263

Los 263
2 1/2 Gulden 1898a. Met punt. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 264

Los 264
2 1/2 Gulden 1898b. Zonder punt. Zeer fraai/prachtig. Ex. “AA” Muntenveiling 59, lot 574.
Einstiegspreis: € 750,00

Los 265

Los 265
2 1/2 Gulden 1898b. Zonder punt. Ca. zeer fraai.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 266

Los 266
2 1/2 Gulden 1929, 1931, 1932a, 1933b, 1937, 1939, 1940, 1943D. Mooie kwaliteit. 8 ex.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 267

Los 267
2 1/2 Gulden 1930. UNC.
Einstiegspreis: € 25,00

Los 268

Los 268
2 1/2 Gulden 1932b. Grof haar. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 60,00