23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 276

Los 276
3 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+
Einstiegspreis: € 600,00

Los 277

Los 277
3 Gulden 1819 over 1818 Utrecht. Duidelijke en vooral zeldzame jaartalwijziging. Niet eerder door ons gezien, ontbreekt in veel collecties. NGC AU 53.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 278

Los 278
3 Gulden 1819 Utrecht. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 800,00

Los 279

Los 279
3 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 280

Los 280
3 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig. Nog enige stempelglans.
Einstiegspreis: € 800,00

Los 281

Los 281
3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 282

Los 282
3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai-.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 283

Los 283
3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 700,00

Los 284

Los 284
3 Gulden 1822 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Zeer fraai-.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 285

Los 285
3 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 700,00

Los 286

Los 286
3 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 287

Los 287
Einstiegspreis: € 550,00

Los 288

Los 288
3 Gulden 1824 Utrecht. Type c. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 289

Los 289
3 Gulden 1830 over 1820 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 600,00

Los 290

Los 290
3 Gulden 1830 over 1824 Utrecht. Bijna prachtig.
Einstiegspreis: € 700,00

Los 291

Los 291
3 Gulden 1831 over 1824 Utrecht. Zeer fraai-.
Einstiegspreis: € 450,00

Kategorie