23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 292

Los 292
3 Gulden 1831 over 1824 Utrecht. Type c. Met streepje tussen kroon en wapen. Ruim prachtig.
Einstiegspreis: € 800,00

Los 293

Los 293
3 Gulden 1832 over 1822 Utrecht. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 294

Los 294
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 550,00

Los 295

Los 295
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai-.
Einstiegspreis: € 450,00

Kategorie