23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja
Alle|Mit Bildern

Los 296

Los 296
5 Gulden goud 1843. Bijna prachtig.
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 297

Los 297
5 Gulden goud 1851. Prachtig-.
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 298

Los 298
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
Einstiegspreis: € 160,00

Los 299

Los 299
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 300

Los 300
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 140,00