23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 302

Los 302
10 Gulden goud 1824 Brussel. UNC.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 303

Los 303
10 Gulden goud 1825 Brussel. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 304

Los 304
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Jaartalwijziging waarschijnlijk uit 1821. Prachtig.
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 305

Los 305
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 306

Los 306
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 307

Los 307
10 Gulden goud 1876. UNC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 308

Los 308
10 Gulden goud 1877. UNC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 309

Kein Bild verfügbar
Vervallen/Withdrawn
Schätzung: Gebot

Los 310

Los 310
10 Gulden goud 1879. FDC.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 311

Los 311
10 Gulden goud 1879. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 312

Los 312
10 Gulden goud 1880. FDC.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 313

Los 313
10 Gulden goud 1885. FDC
Einstiegspreis: € 300,00

Los 314

Los 314
10 Gulden goud 1886. UNC.
Einstiegspreis: € 350,00

Los 315

Los 315
10 Gulden goud 1887. FDC.
Einstiegspreis: € 350,00

Los 316

Los 316
10 Gulden goud 1888. UNC.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 317

Los 317
10 Gulden goud 1889. UNC.
Einstiegspreis: € 250,00