23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 318

Los 318
10 Gulden goud 1889. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 319

Los 319
10 Gulden goud 1897a. Parels vast. UNC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 320

Los 320
10 Gulden goud 1897b. Parels los. FDC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 321

Los 321
10 Gulden goud 1897b. Parels los. Prachtig+.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 322

Los 322
10 Gulden goud 1897b/9_. UNC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 323

Los 323
10 Gulden goud 1898a. Met punt. Prachtig.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 324

Los 324
10 Gulden goud 1898b. Zonder punt. UNC.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 325

Los 325
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 326

Los 326
10 Gulden goud 1913. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 327

Los 327
10 Gulden goud 1917. FDC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 328

Los 328
10 Gulden goud 1926. FDC.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 329

Los 329
10 Gulden goud 1927. Prachtig.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 330

Los 330
10 Gulden goud 1933. FDC.
Einstiegspreis: € 250,00