23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 334

Los 334
Dukaat goud 1814. Mmt. geen. Sch.200. Zeer fraai+.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 335

Los 335
Dukaat goud 1815. Mmt. geen. Sch.201. UNC.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 336

Los 336
Dukaat goud 1821 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 337

Los 337
Dukaat goud 1829 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 338

Los 338
Dukaat goud 1836. Vrijwel prachtig.
Einstiegspreis: € 750,00

Los 339

Los 339
Dukaat goud 1905. Krasjes in het veld. Zeer fraai.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 340

Los 340
Dukaat goud 1908. Zeer fraai/prachtig.
Einstiegspreis: € 400,00

Los 341

Los 341
Dukaat goud 1922. Toetsspoor. Ca. zeer fraai.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 342

Los 342
Dukaat goud 1924. Ca. zeer fraai.
Einstiegspreis: € 175,00

Los 343

Los 343
Dukaat goud 1926. Ca. zeer fraai.
Einstiegspreis: € 175,00

Los 344

Los 344
Dukaat goud 1928. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 345

Los 345
Dukaat goud 1928. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 346

Los 346
Dukaat goud 1937. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 347

Los 347
Dukaat goud 1972. Prooflike.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 348

Los 348
Dukaat goud 1974a. Prooflike.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 349

Los 349
Dukaat goud 1974b. Medailleslag. Prooflike.
Einstiegspreis: € 200,00