23 November 2024 13:00
Lose: 453, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 127

Los 127
1 Cent 1823 Utrecht. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 128

Los 128
1 Cent 1823 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 129

Los 129
1 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 130

Los 130
1 Cent 1826 Brussel. Prachtig.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 131

Los 131
1 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 132

Los 132
1 Cent 1827 Brussel. FDC. Sublieme kleur.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 133

Los 133
1 Cent 1837. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 134

Los 134
1 Cent 1860. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 135

Los 135
1 Cent 1862. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 136

Los 136
1 Cent 1870. FDC. Sublieme kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 137

Los 137
Einstiegspreis: € 60,00

Los 138

Los 138
1 Cent 1877. Nieuw type. FDC. Sublieme kleur.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 139

Los 139
1 Cent 1898. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 140

Los 140
1 Cent 1898. FDC.
Einstiegspreis: € 40,00

Los 141

Los 141
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. FDC.
Einstiegspreis: € 60,00

Los 142

Los 142
1 Cent 1901a. KoninGrijk. FDC. Mooie kleur.
Einstiegspreis: € 30,00