1/2 Cent 1852. Zeer fraai.
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
1/2 Cent 1853. FDC. Sublieme kleur. Zelden zo mooi door ons gezien!
Mehr...Einstiegspreis: € 200,00
1/2 Cent 1854. FDC. Mooie kleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
1/2 Cent 1854. FDC. Originele muntkleur. Subliem stukje!
1/2 Cent 1857. FDC. Mooie kleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 60,00
1/2 Cent 1862. FDC.
Mehr...Einstiegspreis: € 80,00
1/2 Cent 1867. FDC. Originele muntkleur.
1/2 Cent 1876. FDC. Mooie kleur.
1/2 Cent 1877. UNC.
Mehr...Einstiegspreis: € 50,00
1/2 Cent 1886. FDC. Mooie kleur.
1/2 Cent 1891. FDC. Sublieme originele kleur.
Mehr...Einstiegspreis: € 40,00
1/2 Cent 1894. FDC. Mooie kleur.
1/2 Cent 1901. FDC. Sublieme originele kleur.
1 Cent 1821 Utrecht. Keerzijde stempel ca. 25% gedraaid t.o.v. voorzijde. Prachtig.
1 Cent 1822 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Mehr...Einstiegspreis: € 500,00
1 Cent 1823 Utrecht. FDC.