Los 61

Los 61
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-1b. Mooi fris biljet. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 61a

Los 61a
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-2b. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 62

Los 62
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. Prachtig/UNC. 2 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 63

Los 63
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 63a

Los 63a
Schätzung: € 150,00

Los 64

Los 64
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1b. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 64a

Los 64a
Schätzung: € 150,00

Los 65

Los 65
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. UNC-.
Schätzung: € 350,00

Los 65a

Los 65a
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 65b

Los 65b
Schätzung: € 150,00

Los 66

Los 66
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 67

Los 67
Schätzung: € 75,00

Los 68

Los 68
Schätzung: € 75,00

Los 69

Los 69
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Alm. 42-2. UNC. 2 ex.
Schätzung: € 40,00

Los 70

Los 70
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1a. UNC.
Schätzung: € 40,00

Los 71

Los 71
10 Gulden 1968 bankbiljet. Alm. 49-1a. UNC. 3 ex.
Schätzung: € 25,00