Los 72

Los 72
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 73

Los 73
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 73a

Los 73a
Schätzung: € 100,00

Los 73b

Los 73b
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-2. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 74

Los 74
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 58-2. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 75

Los 75
Schätzung: € 60,00

Los 75a

Los 75a
20 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 59-1. UNC-.
Schätzung: € 600,00

Los 76

Los 76
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Bijna UNC.
Schätzung: € 400,00

Los 76a

Los 76a
Schätzung: € 400,00

Los 77

Los 77
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 78

Los 78
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 78a

Los 78a
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai+.
Schätzung: € 80,00

Los 79

Los 79
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai-
Schätzung: € 70,00

Los 79a

Los 79a
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig/UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 79b

Los 79b
Schätzung: € 100,00

Los 80

Los 80
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig.
Schätzung: € 75,00