Karel V. Daalder 1555. D.673. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Arenddaalder 1586. Cnm 2.13.6; D. 680. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
More...Estimate: € 150,00
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 50,00
More...Estimate: € 50,00
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Prachtig.
More...Estimate: € 40,00
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 100,00
Stuiver 1676. Cnm 2.15.17. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 60,00
Friese rijder goud 1598. Cnm. 2.16.4; D.1008. Aantrekkelijke zeer fraai+.
More...Estimate: € 750,00
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 150,00
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 100,00
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
More...Estimate: € 750,00
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00