Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47c. UNC.
More...Estimate: € 25,00
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47d1. UNC.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47e2. UNC.
More...Estimate: € 15,00
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1b;PL47a2. UNC.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 10 Gulden 1997. IJsvogel. Alm.50-1;PL48b2. UNC.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Buiten omloop. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a3. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50b1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00