Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Prachtig.
More...Estimate: € 1.250,00
More...Estimate: € 1.250,00
More...Estimate: € 1.250,00
More...Estimate: € 1.250,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig+.
More...Estimate: € 1.250,00
More...Estimate: € 1.250,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig.
More...Estimate: € 1.000,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 1.000,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 800,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Randschade. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 700,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Prachtig.
More...Estimate: € 2.500,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Licht gegolfd muntplaatje. Prachtig.
More...Estimate: € 1.800,00