Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Mooie kleur. UNC.
More...Estimate: € 400,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 200,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Prachtig+.
More...Estimate: € 350,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Ca. prachtig.
More...Estimate: € 300,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1808. Sch.129. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 600,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1809. Sch.132. Prachtig+.
More...Estimate: € 600,00