V.O.C. Utrecht. 1 Gulden 1786. Scho 65. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
V.O.C. Utrecht. X Stuiver 1786. Scho.73. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
V.O.C. Holland. Duit zilver 1752. Scho.131. FDC.
More...Estimate: € 100,00
V.O.C. Holland. 1/2 Duit zilver 1756. Scho.360. Prachtig/FDC.
More...Estimate: € 100,00
V.O.C. Utrecht. 1/2 Duit zilver 1765. Scho.408. Prachtig/FDC.
More...Estimate: € 100,00
V.O.C. Provinciaal. 17 Verschillende duiten.
More...Estimate: € 50,00