Koninkrijk. 25 Cent 1822 Utrecht. Fantastisch stuk, vol geslagen, mooie melkwitte kleur. FDC.
More...Estimate: € 3.000,00
Koninkrijk. 25 Cent 1823 over 1822 Brussel. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit. FDC.
More...Estimate: € 900,00
Koninkrijk. 25 Cent 1826 Brussel. Melkwitte FDC.
More...Estimate: € 200,00
Koninkrijk. 25 Cent 1850. Prachtig.
More...Estimate: € 900,00
Koninkrijk. 25 Cent 1887. NGC slab: MS 65. Uitzonderlijk zeldzaam in deze frisse kwaliteit!
More...Estimate: € 2.000,00
Koninkrijk. 25 Cent 1889. NGC slab: MS 65. Uitzonderlijk zeldzaam in deze frisse kwaliteit!
More...Estimate: € 1.000,00
Koninkrijk. 25 Cent 1890a. Met punt achter jaartal. FDC. Mooie witte kleur.
More...Estimate: € 500,00
Koninkrijk. 25 Cent 1890b. Zonder punt. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00
Koninkrijk. 25 Cent 1892. Melkwitte FDC.
More...Estimate: € 300,00
Koninkrijk. 25 Cent 1893. FDC.
More...Estimate: € 350,00
Koninkrijk. 25 Cent 1894. Mooie zachte zilverkleur! FDC.
More...Estimate: € 350,00
Koninkrijk. 25 Cent 1895a. UNC.
More...Estimate: € 300,00
Koninkrijk. 25 Cent 1897. UNC.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 25 Cent 1901. Type b met smalle hals. Beginnende patina. FDC.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 25 Cent 1903. Beginnende patina. FDC.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 25 Cent 1904. UNC.
More...Estimate: € 100,00